Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Pitkänen Auli auli.pitkanen@jyu.fi
Varapuheenjohtaja Kuvaja Jarno jarno.kuvaja@gmail.com +358407443976
Hallituksen jäsen Hakanen Paavo
Hallituksen jäsen Kaistinen Riku riku.kaistinen@myself.com
Hallituksen jäsen Koro Kati koro.kati@gmail.com 040-5715594
Hallituksen jäsen Lahtinen Seppo lahtinen.seppo@luukku.com
Hallituksen jäsen Leppänen Jarkko jarkko.j.leppanen@outlook.com
Hallituksen jäsen Manninen Simo
Hallituksen jäsen Muhonen Martti martti.muhonen@gmail.com 0407664179
Hallituksen jäsen Partanen Janne janne.partanen@elisanet.fi 050 566 1601
Hallituksen jäsen Vesiaho Pirjo pirjo.vesiaho@gmail.com 0443286089
Sihteeri Kaistinen Jaakko muuramenyritys@gmail.com +358442393903
Jalkapallojaoston pj Pitkänen Auli auli.pitkanen@jyu.fi
Valmennuspäällikkö Kaistinen Jaakko muuramenyritys@gmail.com 0442393903
Jaoston jäsen Hanski Pasi phanski@elisanet.fi 040-5217198
Jaoston jäsen Partanen Janne janne.partanen@elisanet.fi 050 566 1601
Jaoston jäsen Vesiaho Pirjo pirjo.vesiaho@gmail.com 0443286089
Puheenjohtaja Kuvaja Jarno jarno.kuvaja@gmail.com +358407443976
Valmennuspäällikkö Kaistinen Jaakko muuramenyritys@gmail.com +358442393903
Jaoston jäsen Koro Kati koro.kati@gmail.com 040-5715594
Puheenjohtaja Muhonen Martti martti.muhonen@gmail.com 0407664179
Hallituksen jäsen, Jaoston sihteeri Lahtinen Seppo lahtinen.seppo@luukku.com
Jaoston jäsen Kortteinen Eero eero.kortteinen@luukku.com 0505923694
Puheenjohtaja Hakanen Paavo
Puheenjohtaja Leppänen Jarkko jarkko.j.leppanen@outlook.com
Jaoston sihteeri Kortteinen Eero eero.kortteinen@luukku.com 0505923694
Jaoston jäsen Lahtinen Seppo lahtinen.seppo@luukku.com
Muuramen Yritys ry
«  Lokakuu   »
Kategoriat