Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Kortteinen Eero eero.kortteinen@luukku.com 0505923694
Varapuheenjohtaja Muhonen Martti martti.muhonen@gmail.com 0407664179
Hallituksen jäsen Hakanen Paavo
Hallituksen jäsen Kaistinen Riku riku.kaistinen@myself.com
Hallituksen jäsen Kuvaja Jarno jarno.kuvaja@gmail.com +358407443976
Hallituksen jäsen Lahtinen Seppo lahtinen.seppo@luukku.com
Hallituksen jäsen Leppänen Jarkko jarkkol67@luukku.com
Hallituksen jäsen Pollari Arto arto.m.pollari@gmail.com 0503876667
Rahastonhoitaja Kortteinen Anja anja.kortteinen@luukku.com
Sihteeri Kaistinen Jaakko muuramenyritys@gmail.com +358442393903
Jalkapallojaoston pj Pitkänen Auli auli.pitkanen@jyu.fi
Seuratoiminnan kehittäjä Kaistinen Jaakko muuramenyritys@gmail.com 0442393903
Jaoston sihteeri Honkanen Ari ari.honkanen@suomi24.fi +358405961878
Puheenjohtaja Kuvaja Jarno jarno.kuvaja@gmail.com +358407443976
Seuravastaava Kaistinen Jaakko muuramenyritys@gmail.com +358442393903
Puheenjohtaja Muhonen Martti martti.muhonen@gmail.com 0407664179
Hallituksen jäsen Lahtinen Seppo lahtinen.seppo@luukku.com
Puheenjohtaja Hakanen Paavo
Puheenjohtaja Leppänen Jarkko jarkkol67@luukku.com
Muuramen Yritys ry
«  Joulukuu   »
Kategoriat