Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Pitkänen Auli auli.pitkanen@jyu.fi
Varapuheenjohtaja Kuvaja Jarno jarno.kuvaja@gmail.com +358407443976
Hallituksen jäsen Hakanen Paavo
Hallituksen jäsen Kaistinen Riku riku.kaistinen@myself.com
Hallituksen jäsen Koro Kati koro.kati@gmail.com 040-5715594
Hallituksen jäsen Lahtinen Seppo lahtinen.seppo@luukku.com
Hallituksen jäsen Leppänen Jarkko jarkko.j.leppanen@outlook.com
Hallituksen jäsen Manninen Simo
Hallituksen jäsen Muhonen Martti martti.muhonen@gmail.com 0407664179
Hallituksen jäsen Partanen Janne janne.partanen@elisanet.fi 050 566 1601
Hallituksen jäsen Vesiaho Pirjo pirjo.vesiaho@gmail.com 0443286089
Sihteeri Kaistinen Jaakko muuramenyritys@gmail.com +358442393903
Jalkapallojaoston pj Pitkänen Auli auli.pitkanen@jyu.fi
Seuratoiminnan kehittäjä Kaistinen Jaakko muuramenyritys@gmail.com 0442393903
Jaoston sihteeri Honkanen Ari ari.honkanen@suomi24.fi +358405961878
Jaoston jäsen Greenlees Paul paul.greenlees@jyu.fi
Jaoston jäsen Hanski Pasi phanski@elisanet.fi 040-5217198
Puheenjohtaja Kuvaja Jarno jarno.kuvaja@gmail.com +358407443976
Seuravastaava Kaistinen Jaakko muuramenyritys@gmail.com +358442393903
Puheenjohtaja Muhonen Martti martti.muhonen@gmail.com 0407664179
Hallituksen jäsen Lahtinen Seppo lahtinen.seppo@luukku.com
Puheenjohtaja Hakanen Paavo
Puheenjohtaja Leppänen Jarkko jarkko.j.leppanen@outlook.com
Muuramen Yritys ry
«  Kesäkuu   »
Kategoriat